• Aktualnosci

19 listopada 2019 r. Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu zaprezentowała swoją ofertę edukacyjną podczas trwających V Targów Pracy i Edukacji w Nowej Soli, organizowanych przez Powiat Nowosolski we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy.

 

W ramach targów powstały trzy strefy – edukacji, pracy oraz doradców. Była to doskonała okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z przyszłymi absolwentami szkół średnich i osobami poszukującymi możliwości rozwoju. Uczestnicy targów mieli okazję wysłuchać wypowiedzi osób reprezentujących lokalne szkolnictwo oraz przedstawicieli goszczących firm. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska szkół średnich, na których można było skosztować specjałów uczniów szkoły gastronomicznej czy oddać się w ręce profesjonalistki ze szkoły kosmetologicznej. Zainteresowani klasami mundurowymi, przez cały czas trwania targów, mogli wziąć udział w konkursie na jak najszybsze rozłożenie broni. W trakcie wydarzenia, każdy z gości mógł oddać swój głos w konkursie na najciekawsze stoisko.

 

Przedstawiciele Biura Karier MWSLiT obecni podczas wydarzenia, mieli okazję zaprezentować ofertę edukacyjną, system studiów dualnych, dorobek naukowy oraz międzynarodowy charakter uczelni. Była to także świetna okazja, aby porozmawiać z potencjalnymi kandydatami i zachęcić ich do studiowania w MWSLiT. Targi Pracy i Edukacji cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów szkół średnich i mieszkańców powiatu nowosolskiego.

 

 

© 2020 - Portal dla maturzysty