• Aktualnosci

zajawka mZa nami połowa wakacji, co oznacza, że pozostało coraz mniej czasu aby skorzystać z oferty Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

 

zajawka mOgólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych, jest jednym z najbardziej innowacyjnych systemów, który dostarcza wiarygodnych informacji o sytuacji absolwentów polskich uczelni na rynku pracy. Zgromadzone dane przedstawione są w ujęciu ogólnopolskim oraz w podziale na poszczególne uczelnie i kierunki studiów.

zajawka mW ramach XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu otrzymała wyróżnienie „ Lider Kształcenia Zdalnego”.

 

Wśród wyróżnionych znalazły się uczelnie i ich jednostki organizacyjne, które w ocenie Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, wykazały się wdrożeniem najbardziej zaawansowanych, nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie e-learningu.

 

MWSLiT we Wrocławiu stale rozwija się w tej dziedzinie i dostosowuje swoje zaplecze techniczne do obecnych warunków kształcenia.

 

 

 

zajawka mMiędzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu kolejny raz, jako jedyna uczelnia niepubliczna na Dolnym Śląsku, została uhonorowana certyfikatem Uczelnia Liderów. To już jedenasty raz, kiedy MWSLiT we Wrocławiu znalazła się w gronie najlepszych uczelni w kraju.

zajawka mDrodzy Maturzyści!

5.07.2021 r. poznaliście wyniki egzaminów maturalnych. Teraz możecie składać aplikacje rekrutacyjne na swoje wymarzone uczelnie i wybrane kierunki studiów.

 

© 2020 - Portal dla maturzysty