• Aktualnosci

zajawka mDla wszystkich, którzy w tym roku przystąpili do Matury, nastał właśnie wspaniały moment - wakacje! Nadszedł czas zasłużonego odpoczynku i oczekiwania na wyniki egzaminów.

 

zajawka m20 maja 2021 r. odbyły się ostatnie, w tym roku, egzaminy maturalne. Zmagania zakończyły się testami głównie z przedmiotów w języku obcym dla absolwentów oddziałów dwujęzycznych.

 

 

 

zajawka mOstatnie miesiące nauki były szczególne, odbywały się głównie on-line poprzez różne platformy. Nauczyciele dokładali wszelkich starań, aby jak najlepiej przygotować uczniów ostatnich klas szkół średnich do egzaminu dojrzałości, jednak w związku z nauczaniem zdalnym, Ministerstwo Edukacji i Nauki postanowiło wprowadzić zmiany w tegorocznej Maturze.

 

 

 

zajawka mRozpoczęły się egzaminy maturalne. Jak co roku, w maju uczniowie ostatnich klas szkół średnich podchodzą do egzaminu dojrzałości. W tym roku większość maturzystów ominą matury ustne, ale z pewnością emocji na egzaminach pisemnych nie zabraknie.

 

 

 

zajawka mDzisiaj jest ostatni dzień roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów. Dla nich wakacje rozpoczynają się wcześniej niż dla pozostałych uczniów, jednak zanim będą mogli w pełni cieszyć się wolnym czasem, czekają ich wyzwania egzaminacyjne.

 

 

 

© 2020 - Portal dla maturzysty