• Aktualnosci

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu po raz kolejny uzyskała bardzo wysoką pozycję w Rankingu Uczelni Niepublicznych – Perspektywy 2024.  

Ranking przygotowany został przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” już po raz 25. W trakcie jubileuszowej gali, która miała miejsc w Warszawie 26 czerwca, ogłoszono wyniki rankingu i najlepsze uczelnie zostały uhonorowane dyplomami. Wśród wyróżnionych znalazła się MWSLiT, a dyplom odebrał reprezentujący uczelnię Prezydent Janusz Pawęska.

W tegorocznej edycji rankingu MWSLiT znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. Jest też najlepszą niepubliczną uczelnią  na Dolnym Śląsku.  Uczelnia otrzymała najwyższe noty w takich dziedzinach jak: absolwenci na rynku pracy pod względem zatrudnienia i zarobków oraz umiędzynarodowienie. Wysoko oceniono też ewaluację działalności naukowej.

 Wysoka ocena w Rankingu Perspektywy 2024  jest potwierdzeniem   zaangażowania uczelni w realizację kształcenia zgodnie z nowoczesnymi standardami akademickimi, oferowania najwyższej jakości studiów, co plasuje  MWSLiT w gronie liderów na rynku Szkolnictwa Wyższego i potwierdza jej pozycję jako najlepszej specjalistycznej uczelni logistycznej w Polsce.

 Link do rankingu

 

W tym roku po raz drugi MWSLiT znalazła się również w Rankingu Uczelni Akademickich, co plasuje ją również w Rankingu Kierunków Studiów Technicznych na kierunku logistyka. Jest to efekt wieloletnich osiągnięć naukowych i wysokiej jakości kształcenia oraz otrzymania kategorii naukowej B+.

 

Link do rankingu

 

 

 

© 2023 - Portal dla maturzysty