• Olimpiada budowlana

ORGANIZATOR OLIMPIADY:

 

 

PATRONAT OLIMPIADY:

 

budimex

 

kubala

 

skanska

 

 

PATRONAT MEDIALNY:

 

budowaorg

 

 

budownictwoorg

 

budnet

 

budnet

 

logo forum 

 

obud

 

styropian

 

 

Skanska jest jedną z wiodących międzynarodowych firm zajmujących się budownictwem i realizacją biurowych i mieszkaniowych projektów deweloperskich. Angażuje się także w działania z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego. Wspólnie z klientami i partnerami firma planuje i buduje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, a jej najważniejszym celem jest budowanie z korzyścią dla społeczeństwa.

 

W Polsce Grupa Skanska jest największym pracodawcą w branży. Zatrudnia pracowników w 3 spółkach: Skanska S.A., Skanska Property Poland i Skanska Residential Development Poland. Skanska jest największą pod względem przychodów firmą budowlano-deweloperską w Polsce według Listy 500 „Rzeczpospolitej” oraz raportu Deloitte. Firma zajmuje regularnie czołowe miejsca w najważniejszych rankingach pracodawców: „Firma dla Inżyniera” oraz „Most Attractive Employer” w kategorii „Inżynieria” w badaniu opinii studentów firmy Universum.

 

Czerpiąc z prawie 130-letniego międzynarodowego doświadczenia Skanska pragnie być głównym partnerem przy realizacji inwestycji bezpiecznych, zielonych oraz wykonanych według najwyższych światowych standardów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania” oraz „Kodeksu dostawcy”.

 

Strona www: www.skanska.pl

© 2018 - Portal dla Maturzysty