• Aktualnosci

I etap XI Edycji Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu nadal trwa. Jeśli interesujesz się branżą TSL i jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej, spróbuj koniecznie swoich sił i skorzystaj z możliwości sprawdzenia posiadanej wiedzy.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na platformie konkursowej i zaakceptować regulamin. Potem nie pozostaje już nic innego, jak przystąpić do rozwiązania testu.

 

Na zwycięzcę i laureatów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz firmy, które objęły patronat nad Olimpiadą Logistyczną:

 

DTA Sp. z o.o., Express Botam Transport Sp. z o.o., Geis PL Sp. z o.o., GO! Express & Logistics Wrocław Sp. z o.o., Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o., Incora, Kuehne+Nagel Sp. z o.o., Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o., Polska Unia Transportu, ROHLIG SUUS Logistics S.A., Rhenus Delivery Services Sp. z o.o., Ritex Logistics Sp. z o.o., Spedimex Sp. z o.o., VOLVO Polska Sp. z o.o., Vos Logistics Polska Sp. z o.o.

 

Jedną z nagród dla zwycięzcy jest możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT przez cały okres trwania studiów I stopnia.

 

Pierwszy etap trwa do 15.02.2022 r.

 

Nie czekaj i zarejestruj się na platformie konkursowej: www.olimpiadalogistyczna.mwsl.eu

 

olimpiada logistyczna 2021

 

 

 

© 2021 - Portal dla maturzysty