• Aktualnosci

W roku szkolnym 2019/2020 już po raz siódmy odbył się konkurs fotograficzny Klasa w Obiektywie, skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Główną ideą konkursu jest integracja młodzieży szkolnej. Zadanie konkursowe polegało na zrobieniu zdjęcia klasowego oraz zebraniu jak największej liczby komentarzy o treści „Oddaję głos”. Po pół roku internetowych zmagań, wiemy już kto został zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu.

 

Pierwsze miejsce zdobyła klasa 4 TL technik logistyk z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Żarach!
  

Tegoroczni maturzyści spędzą wspólnie dzień w ADRENALINA PARK, w którym skorzystają z takich atrakcji jak: Lina Park, tyrolka, zorbing czy narty wieloosobowe. Na pewno będzie to idealna okazja, aby spędzić niezapomniane chwile we wspólnym gronie. Dziękujemy za wszystkie kreatywne i ciekawe zdjęcia zrobione przez uczniów klas uczestniczących w konkursie oraz za Wasze zaangażowanie. Kolejna edycja konkursu rozpocznie się w przyszłym roku szkolnym!

Wybierz kierunek studiów i uczelnię gwarantującą najlepszą pracę! www.mwsl.eu

 

zajawka

© 2020 - Portal dla maturzysty