• Aktualnosci

Kończy się I etap Olimpiady Logistycznej oraz Olimpiady Budowlanej MWSLiT!

 

 

16 lutego 2020 r. kończy się pierwszy z trzech etapów Olimpiady Logistycznej oraz Olimpiady Budowlanej organizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej i chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę z zakresu budownictwa lub logistyki, nie zwlekaj i dołącz do uczestników jednej z Olimpiad.

 

Aby wziąć udział w olimpiadzie, wystarczy zarejestrować się na platformie konkursowej i przystąpić do testu. Uczniowie, którzy zdobędą największą liczbę punktów zakwalifikują się do drugiego, również internetowego, etapu olimpiady. Trzecia, finałowa część, odbywa się w MWSLiT we Wrocławiu.

 

Na zwycięzcę i laureatów czeka nagroda główna ufundowana przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu – możliwość nieodpłatnego studiowania na studiach I stopnia przez cały okres trwania studiów na kierunku Budownictwo lub Logistyka. Ponadto, tegoroczni patroni ufundowali inne cenne nagrody, m.in. płatne staże, gadżety czy możliwość zwiedzenia firmy.

 

 

To już ostatni moment na zarejestrowanie się na platformie konkursowej!

 

Olimpiada Logistyczna – www.olimpiadalogistyczna.mwsl.eu

 

Olimpiada Budowlana – www.olimpiadabudowlana.mwsl.eu

 

 

zajawka

 

© 2020 - Portal dla maturzysty